
Блок живлення Extradigital для ноутбуків Acer 19V, 4.74A, 90W, 5.5х1.7 (PSA3817)
732,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: PSA3817
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики:
| Найменування | Блок живлення для ноутбуків Acer 19V, 4.74A (90W) |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | 90W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 2.0А (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 19.0V |
| Вихідний струм | 4.74A |
| Коннектор | 5.5 х 1.7 mm (зовнішній / внутрішній діаметр) |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінюваність | 1ACYZZZTN96 ADP - 65JH DB AP - A1003 - 003 AP.06501.005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 19 В |
| Потужність | 90 Вт Вт |
| Призначення | для Acer |
| Сила тока | 4.74 A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732,65 ₴

