
Блок живлення Extradigital для ноутбуків Asus 19V, 3.42A, 65W, 4.0x1.35 (PSA3821)
648,33 ₴
- Готово до відправки
- Код: PSA3821
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики:
| Найменування | Блок живлення для ноутбуків Asus 19V, 3.42A (65W) |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | 65W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 1.5А (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 19.0V |
| Вихідний струм | 3.42A |
| Коннектор | 4.0 х 1.35 mm (зовнішній / внутрішній діаметр) |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінюваність | ADP - 65AW ADP - 65JH DB |
| Сумісність |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 19 В |
| Потужність | 65 Вт Вт |
| Призначення | для Asus |
| Сила тока | 3.42 A |
| Штекер | 4.0/1.35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648,33 ₴

