
Джерело безперебійного живлення EnerGeni EG-UPS-002 Black, 4 Schuko, зі стабілізатором змінної напруги, 850 ВтA
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: EG-UPS-002
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-002 надає надійне та стабільне електроживлення для різних пристроїв. З максимальною вихідною потужністю 850 VA, апроксимованою синусоїдальною формою вихідної напруги та вбудованою акумуляторною батареєю, воно здатне підтримувати роботу пристроїв навіть в умовах непланових збоїв електропостачання.
Можливості джерела безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-002
Ця модель працює на базі лінійно-інтерактивної архітектури, яка забезпечує більш стабільну і регульовану напругу на виході. Форма вихідної напруги наближена до синусоїди, що створює умови для надійної та безпечної роботи підключених електронних пристроїв.
ДБЖ оснащено вбудованою свинцево-кислотною акумуляторною батареєю. Загальна акумуляторна місткість становить 7 Ah, що забезпечує додаткове живлення для під'єднаних пристроїв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси керування | USB |
| Активна потужність, Вт | 451-600 |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Байпас | немає |
| Вихідна частота | 50 - 60 Гц |
| Вхідна частота | 45 - 65 Гц |
| Габарити | 185 x 280 x 95 мм |
| Діапазон вихідної напруги | 220 / 230 / 240 В |
| Діапазон вхідної напруги | 165-275 В |
| Захист ліній передачі даних | RJ45 |
| Колір | Black |
| Кількість розеток Euro(Schuko) | 4 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 / 1 |
| Повна потужність, ВА | 751-1000 |
| Потужність | 510 Вт Вт |
| Розетки з резервом | 2 Euro(Schuko) |
| Рівень шуму | до 45 дБ |
| Тип | лінійно-інтерактивний |
| Тип батареї | 12В/7Аг x 1 шт |
| Тип установки | підлоговий / у стійку |
| Тип індикаторів | LED індикація |
| Функція AVR | є |
| Функції захисту | від короткого замикання, від перевантажень, від перезаряджання батареї |
| Час заряду батарей | до 8 років |
| Час перемикання на батарею | <8 мс |
- Ціна: Ціну уточнюйте

