
Лампа світлодіодна T8, 9 Вт, 6400K, G13, Tecro, 850 Лм, 220V, 0.6 м, матова (TL-T8-9W-6.4K-G13)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: TL-T8-9W-6.4K-G13
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна лампа Tecro LED T8 9W 6400K 220V (TL-T8-9W-6.4K-G13) - аналог стандартної люмінісцентної лампи-трубки Т8 з цоколем G13 . Замінює люмінесцентну лампу 18 Вт, споживана потужність 9 Вт, світловий потік 850 Лм. Такі переваги світлодіодних ламп Т8, як високий ресурс роботи, відсутність шкідливих для здоров"я людини речовин, моментальне включення і відсутність мерехтіння, яке може згубно впливати на зір, роблять лампи Tecro прекрасним варіантом для тих людей, які дбають не тільки про якість використовуваної продукції, але і про власний комфорт і безпеку здоров"я. А споживання світлодіодною лампою Т8 всього 9 Вт електроенергії в порівнянні з 18 Вт в люмінесцентному варіанті допоможе насолодитися не тільки якісним освітленням, але і істотною економією грошових коштів витрачаються на електроенергію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecro |
| Потужність | 9 Вт |
| Цоколь | G13 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 850 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольорова температура | холодне світло |
| Колір світіння | Холодний |
| Кут розсіювання | 240° |
| Матеріал | Стекло |
| Напруга живлення | 220 В |
| Регулювання освітленості (димер) | не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000 рік |
| Робоча температура | -20 °C ~ + 40 °С |
| Розсіювач | матовий |
| Температура освітлення | 6400 К |
| Тип колбі | T8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

