
Колонки 2.0 Defender SPK-225, Black, 4 Вт, 3.5 мм, живлення від USB, регулятор гучності, роз'єм для навушників (65220)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 65220
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акустична система SPK-225 може бути зручним рішенням для покращення звуку вашого ноутбука або ПК, особливо коли вам потрібно невелике та зручне аудіорішення.
Особливості
- Ця модель має роз'єм для підключення навушників. Ви можете під'єднати свої навушники безпосередньо до колонки, що зручно та практично.
- Колонки живляться від USB-порту комп'ютера. Це означає, що для їхньої роботи не потрібен окремий блок живлення. Достатньо увімкнути їх до USB-роз'єму вашого комп'ютера.
- Вони обладнані регулятором гучності, що дозволяє вам зручно регулювати рівень звуку.
- Присутній індикатор мережі, який може сигналізувати про стан живлення колонок.
- Вимикач живлення дозволяє увімкнути та вимкнути акустичну систему за потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.35 |
| Габарити колонки | 7 x 14.5 x 6.5 см |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Харчування | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 2 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | компактні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

