
Лампа світлодіодна E27, 10 Вт, 4000K, A60, Tecro, 810 Лм, 220V (TL-A60-10W-4K-E27)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: TL-A60-10W-4K-E27
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecro |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 10 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 810 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольорова температура | нейтральне світло |
| Кут розсіювання | 240° |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 220 В |
| Регулювання освітленості (димер) | не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000 рік |
| Робоча температура | -20 °C ~ + 40 °С |
| Розсіювач | матовий |
| Температура освітлення | 4000 К |
| Тип колбі | A60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

