
Лампа світлодіодна T8, 18 Вт, 6400K, G13, Tecro, 1700 Лм, 220V, 1.2 м (TL-T8-18W-6.4K-G13)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: TL-T8-18W-6.4K-G13
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна лампа Tecro LEDT8 18W 6400K 220V (TL-T8-18W-6.4K-G13) - аналог стандартної люмінісцентної лампи-трубки з цоколем G13. Замінює люмінесцентну лампу 36 Вт, споживана потужність 18 Вт, світловий потік 1700 Лм. Такі переваги світлодіодних ламп Т8, як високий ресурс роботи, відсутність шкідливих для здоров"я людини речовин, моментальне включення і відсутність мерехтіння, яке може згубно впливати на зір, роблять лампи Tecro прекрасним варіантом для тих людей, які дбають не тільки про якість використовуваної продукції, але і про власний комфорт і безпеку здоров"я. А споживання світлодіодною лампою Т8 всього 18 Вт електроенергії в порівнянні з 36 Вт в люмінесцентному варіанті допоможе насолодитися не тільки якісним освітленням, але і істотною економією грошових коштів витрачаються на електроенергію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecro |
| Потужність | 18 Вт |
| Цоколь | G13 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1700 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольорова температура | холодне світло |
| Колір світіння | Холодний |
| Кут розсіювання | 240° |
| Матеріал | Стекло |
| Напруга живлення | 220 В |
| Регулювання освітленості (димер) | не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000 рік |
| Робоча температура | -20 °C ~ + 40 °С |
| Розсіювач | матовий |
| Температура освітлення | 6400 К |
| Тип колбі | T8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

