
Колонки 2.0 Defender SPK 33, Black/Orange, 5 Вт, 3.5 мм, живлення від USB, регулятор гучності (65633)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 65633
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акустична система SPK 33 може бути чудовим варіантом для тих, хто шукає простий, зручний та економічний спосіб покращити звук під час використання ноутбука чи інших пристроїв.
Особливості
- Дизайн системи забезпечує компактні розміри, завдяки чому вона легко поміщається в сумці разом з ноутбуком або в іншому просторі.
- Має регулятор гучності, розташований на кабелі. Це дозволяє змінювати рівень гучності зручним способом без потреби втручатися у налаштування комп'ютера.
- Акустичну систему можна живити від порту USB комп'ютера або іншого пристрою. Вам не знадобиться додатковий блок живлення, що робить цю систему досить зручною для використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.11 |
| Габарити колонки | 7 x 7 x 6.5 см |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Харчування | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black/Orange |
| Потужність динаміків | 2 x 2.5 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | компактні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

