
Акумуляторна батарея Maxxter, 12V, 7.5 Агод, AGM, T2, 151x95x65 мм, 2.3 кг (MBAT-12V7.5AH)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: MBAT-12V7.5AH
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Maxxter MBAT-12V7.5AH — це універсальна акумуляторна батарея, яка сумісна практично з будь-яким електрообладнанням, що потребує резервного електроживлення. Вона широко застосовується в ДБЖ, в системах пожежної та охоронної сигналізації, в телекомунікаційному устаткуванні, в електроінструментах та медичному обладнанні.

Особливості Maxxter MBAT-12V7.5AH
- Акумулятор моделі MBAT-12V7.5AH має ємність у 7.5 Аг. Це дозволяє тривалий час зберігати енергію, щоб уникнути переривання роботи та втрати даних при відключенні основного джерела живлення.
- Батарея з показником напруги в 12 В чудово підходить до різноманітних джерел безпер
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 7.5 A·год |
| Вид | акумуляторна батарея |
| Розмір | 151 x 95 x 65 мм |
| Тип батареї | AGM |
| Тип клеми | T2 / F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

