
Колонки 2.0 Esperanza "Giocoso", Black, 2 x 3 Вт, пластиковий корпус, роз'єм для навушників, живлення від мережі 220V, керування
264 ₴
- Готово до відправки
- Код: EP110
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Esperanza "Giocoso" - це високоякісні стереоколонки від компанії Esperanza, призначені для використання з ноутбуками та настільними комп'ютерами. Вони мають за мету забезпечити чіткий та природний звук. Ці колонки мають елегантний дизайн, що дозволяє їм гармонійно вписатися на робочому столі поруч з ЖК-монітором та іншими аксесуарами.
Особливості
- Колонки розроблені для того, щоб надавати високу якість та забезпечувати чіткість та природність звучання.
- Дизайн колонок допомагає їм гармонійно виглядати на робочому столі поруч з іншими пристроями.
- Колонки працюють з усіма комп'ютерами, такими як ноутбуки та настільні ПК.
- Вбудований регулятор гучності дозволяє вам зручно контролювати рівень звуку.
- Наявність виходу на навушники дозволяє вам користуватися колонками приватно, не заважаючи іншим.
- Використання високоякісних матеріалів допомагає захистити колонки від статичної електрики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Габарити колонки | 7.5 x 16 x 8 см |
| Харчування | від мережі 220V |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | компактні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴

