
Прожектор LED, Tecro, 10W, 6400K, Black, 700Lm, 160º, IP65, кабель із заземленням (TL-FL-10B-PR) з датчиком руху 8м
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: TL-FL-10B-PR
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecro |
| Вага | 300 г |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 700 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик освітленності | немає |
| Харчування | від мережі |
| Клас захисту | IP65 |
| Кут розсіювання | 160° |
| Ресурс роботи | 30000 рік |
| Робоча температура | -20 °C ~ + 45 °С |
| Розміри | 115 x 85 x 30 мм |
| Температура світла | 6400K |
| Тип акумулятора | без акумулятора |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

