
Колонки 2.0 Defender Aurora S12, Black, 12 Вт, 3.5 мм, регулятор гучності, роз'єм для навушників (65415)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 65415
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акустична система AURORA S12 - це компактна активна стереосистема з дерев'яним корпусом, призначена для надання високоякісного звучання.
Особливості
- Дерев'яний корпус допомагає створити природний і теплий звук, а також покращує загальну якість звучання на різних частотах.
- Система має вбудований регулятор гучності, що дозволяє легко контролювати рівень звуку без необхідності перемикання на керування джерелом аудіо.
- Навушники можна під'єднати безпосередньо до колонки - це набагато зручніше, ніж підключення системного блоку комп'ютера.
- Присутній індикатор стану живлення, що допомагає контролювати, коли система включена або вимкнена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 1.44 |
| Габарити колонки | 21 x 17.5 x 10.5 см |
| Довжина кабелю | 1.4 м |
| Харчування | від мережі 220V |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 6 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | стаціонарні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

