
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-U625VA Black, 625 ВА, 437 Вт, лінійно-інтерактивний, AVR є, 2 розетки (Schuko),
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 3404
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джерело безперебійного живлення LPM-U625VA — це лінійно-інтерактивний пристрій з апроксимованою синусоїдою. Застосовується для стабілізації напруги в мережі живлення електричним струмом побутової, офісної або промислової техніки. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення LPM-U625VA (437 Вт) має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Пристрій здатний забезпечувати автономну роботу приладів (під час відключення електроенергії) від акумуляторної батареї протягом 10 — 15 хвилин. Час перемикання в автономний режим від 4 до 6 мс.
Основні переваги ДБЖ LPM-U625VA (437 Вт)
- Потужність. Дозволяє забезпечити резервне живлення пристрою потужністю до 437 Вт.
- Діапазон вхідної напруги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси керування | USB |
| Активна потужність, Вт | 301-450 |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Байпас | немає |
| Вихідна частота | 50 - 60 Гц |
| Вхідна частота | 50 - 60 Гц |
| Габарити | 85 x 305 x 141 мм |
| Діапазон вихідної напруги | 220 В |
| Діапазон вхідної напруги | 145-290 В |
| Захист ліній передачі даних | RJ45 |
| Колір | Black |
| Кількість розеток Euro(Schuko) | 2 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 / 1 |
| Повна потужність, ВА | 501-750 |
| Потужність | 437 Вт Вт |
| Розетки з резервом | 2 Euro(Schuko) |
| Тип | лінійно-інтерактивний |
| Тип батареї | 12В/7.5Аг x 1 шт |
| Тип установки | Підлоговий |
| Тип індикаторів | LED індикація |
| Функція AVR | є |
| Функції захисту | від короткого замикання, від перевантажень, від розряджання батареї |
| Час перемикання на батарею | <6 мс |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

