
Блок живлення Extradigital для ноутбуків Apple MacBook Pro, 60W, 16.5V, 3.65A, MagSafe2 (PSA3829)
1 050,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: PSA3829
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики:
| Модель | Блок живлення Extradigital AP60L2 для ноутбуків APPLE MacBook Pro 60W |
| Потужність | 60W |
| Вхідна напруга | 100-240V |
| Вхідний струм | 1.5А (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 16.5V |
| Вихідний струм | 3.65А |
| Тип штекера | MagSafe2, T- образний тип штекера |
| Корпус | пластиковий корпус, колір білий |
| Взаємозамінюваність | A1435 A1436 A1465 A1466 MagSafe 2 |
| Сум |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Тип роз'єму | MagSafe2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 16.5 В |
| Потужність | 60 Вт Вт |
| Призначення | для Apple |
| Сила тока | 3.65 A |
| Штекер | MagSafe 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050,02 ₴

