
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 26-55" Walfix S-228B колір чорний, до 35 кг, VESA:400x400 мм, нахил: -12º, відступ від стіни: 28
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: S-228B
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 400x400 |
| Перегляд кронштейна | похилилій |
| Кількість вузлів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Навантаження | до 30-35 кг |
| Призначення | Для телевізорів |
| Сумісність (діагональ) | до 55-65" |
| Тип кріплення | настінне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

