
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 15-42" Walfix R-323B колір чорний, до 25 кг, VESA:200x200 мм, нахил: -15º ~ +5º, поворот: до 60
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: R-323B
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x200 |
| Перегляд кронштейна | похило-поворотний |
| Кількість вузлів | 2 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 15" |
| Навантаження | до 20-25 кг |
| Призначення | Для телевізорів |
| Сумісність (діагональ) | до 42-47" |
| Тип кріплення | настінне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

