
Акумуляторна батарея EnerGenie, 12V, 7.5 Агод, AGM, T2, 151x94x65 мм, 2.8 кг (BAT-12V7.5AH)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: BAT-12V7.5AH
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
EnerGenie BAT-12V7.5AH — свинцево-кислотна обслуговуюча акумуляторна батарея. Скловолоконний абсорбуючий сепаратор (технологія AGM), вбираючи електроліт і зменшуючи корозію електрода, ефективно збільшує термін служби та стійкість даної батареї.
EnerGenie BAT-12V 7,5AH добре переносить перезаряд, вібрацію та удари, а також допускає тривале зберігання. Використання товстих і важких свинцево-кальцієвих пластин дозволяє досягти високої надійності роботи та довгого терміну служби батарей в режимах постійної підзарядки й циклічного використання.
Ємність батареї становить 7,5 Ач, а вага 2,4 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 7.5 A·год |
| Вид | акумуляторна батарея |
| Розмір | 151 x 94 x 65 мм |
| Тип батареї | AGM |
| Тип клеми | T2 / F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

