
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 26-47" Walfix M-6B Black, VESA 400x400, до 60 кг, нахил від -15° до +15°, відступ від стіни 70 мм
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: M-6B
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 400x400 |
| Перегляд кронштейна | похилилій |
| Колір | Black |
| Кількість вузлів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 47" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Навантаження | до 60-65 кг |
| Призначення | Для телевізорів |
| Сумісність (діагональ) | до 42-47" |
| Тип кріплення | настінне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

