
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-525VA-P Black, 367 Вт, линейно-интерактивный, AVR есть, 2 розетки (Schuko), батарея
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 3170
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Лінійно-інтерактивний ДБЖ/UPS LPM-525VA-P призначений для забезпечення коректної роботи побутової, офісної або промислової техніки в умовах різких перепадів напруги в мережі. Ще одна важлива функція ДБЖ/UPS LPM-525VA-P – це забезпечення короткочасної автономної роботи пристроїв при відключенні електричної енергії. Дана модель працює в умовах вхідної напруги в мережі 145-290 V. Величина вихідної напруги - 220±10%. Частотний діапазон 50/60 Гц. Потужність, необхідна для роботи пристрою - 525/367 Вт. Форма вихідної напруги - апроксимована синусоїда. ДБЖ із синусоїдою такого типу застосовують для телевізійного або звукового обладнання (у тому числі пристрої для охоронного відеоспостереження), кухонної та побутової техніки, а також для освітлювальних приладів. Тип підключення до мережі – стандартна євровилка. Для підключення електричних приладів ДБЖ/UPS LPM-525VA-P обладнаний двома євророзетками. Час роботи лінійно – інтерактивного ДБЖ/UPS LPM-525VA-P від акумулятора – 10-15 хвилин. Час перемикання в
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси керування | немає |
| Активна потужність, Вт | 301-450 |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Байпас | немає |
| Вихідна частота | 50 - 60 Гц |
| Вхідна частота | 50 - 60 Гц |
| Габарити | 100 x 260 x 140 мм |
| Діапазон вихідної напруги | 220 В |
| Діапазон вхідної напруги | 145-290 В |
| Захист ліній передачі даних | немає |
| Колір | Black |
| Кількість розеток Euro(Schuko) | 2 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 / 1 |
| Повна потужність, ВА | 501-750 |
| Потужність | 367 Вт Вт |
| Розетки з резервом | 3 Euro(Schuko) |
| Рівень шуму | до 45 дБ |
| Тип | лінійно-інтерактивний |
| Тип батареї | 12В/4.5Аг x 1 шт |
| Тип установки | Підлоговий |
| Тип індикаторів | LED індикація |
| Функція AVR | є |
| Функція холодного старту | є |
| Функції захисту | від короткого замикання, від перевантажень, від перезаряджання батареї |
| Час перемикання на батарею | <6 мс |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10 хв |
- Ціна: Ціну уточнюйте




