
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-625VA-P Black, 625 ВА, 475 Вт, AVR, 2 розетки (Schuko), 12В/7.5Ач x 1 шт (3336)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 3336
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Лінійно-інтерактивне ДБЖ LPM-625VA-P, по суті, є резервним джерелом живлення. Цей пристрій головним чином призначається для безперебійного живлення різних технічних пристроїв та електроніки. Також, є необхідним при аварійному або раптовому відключенні основного мережевого електроживлення. Джерело безперебійного живлення LPM-625VA-P (лінійно-інтерактивний тип) має показник потужності - 625VA/437W і вхідну напругу - 145-290V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення LPM-625VA-P має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автопідзарядка пристрою виконується в вимкненому стані. Має 2 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги в мережі. Якщо Вам необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивне ДБЖ LPM-625VA-P - це оптимальне та доступне за своєю вартістю рішення. У тому випадку, якщо у Вас виникли труд
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси керування | немає |
| Активна потужність, Вт | 451-600 |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Байпас | немає |
| Вихідна частота | 50 - 60 Гц |
| Вхідна частота | 50 - 60 Гц |
| Габарити | 95 x 300 x 140 мм |
| Діапазон вихідної напруги | 220 В |
| Діапазон вхідної напруги | 145-290 В |
| Захист ліній передачі даних | немає |
| Колір | Black |
| Кількість розеток Euro(Schuko) | 2 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 / 1 |
| Повна потужність, ВА | 501-750 |
| Потужність | 475 Вт Вт |
| Розетки з резервом | 2 Euro(Schuko) |
| Рівень шуму | до 45 дБ |
| Тип | лінійно-інтерактивний |
| Тип батареї | 12В/7.5Аг x 1 шт |
| Тип установки | Підлоговий |
| Тип індикаторів | LED індикація |
| Функція AVR | є |
| Функція холодного старту | є |
| Функції захисту | від короткого замикання, від перевантажень, від перезаряджання батареї |
| Час перемикання на батарею | <6 мс |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10 хв |
- Ціна: Ціну уточнюйте




