
Акумуляторна батарея EnerGenie, 12V, 7 Агод, AGM, T2, 151x95x65 мм, 2.2 кг (BAT-12V7AH)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: BAT-12V7AH
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея EnerGenie BAT-12V7AH — це свинцево-діоксидна система. Під час її роботи розбавлений сірчанокислий електроліт поглинається сепараторами та пластинами й таким чином іммобілізується. Коли батарея перезаряджається, утворюючи водень і кисень, спеціальні односторонні клапани дозволяють газам вийти, уникаючи тим самим надмірного підвищення тиску.
Особливості EnerGenie BAT-12V7AH
- Модель BAT-12V7AH повністю запаяна, тому не потребує обслуговування в процесі експлуатації та під час зберігання. Завдяки герметичному корпусу вона може бути встановлена в будь-якому просторовому положенні.
- Конструкція акумулятора має поліпшену систему рекомбінації газів — кисень і водень, що утворюються в результаті хімічних процесів, не встигають випаровуватися за межі корпусу д
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 7 A·год |
| Вид | акумуляторна батарея |
| Розмір | 151 x 95 x 65 мм |
| Тип батареї | AGM |
| Тип клеми | T2 / F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

