
Монітор вигнутий 32" Philips 322E1C/00 Black, WLED, VA, 1920x1080, 4 мс, 250 кд/м², 3000:1, 1500R, 178°/178°, VGA/DP/HDMI, Vesa
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 322E1C/00
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Монітор Philips 322E1C/00 - це дивовижний дисплей, що пропонує вам великий та занурюючий досвід перегляду завдяки своєму вигнутому дизайну та високоякісному зображенню Full HD.
Переваги монітора Philips 322E1C/00, Black:
- Монітор має кривину 1500R, яка відтворює вигин поля зору людського ока. Вигнутий екран забезпечує приємний, проте незначний ефект занурення, що зосереджує вашу увагу на центрі столу.
- РК-дисплей Philips VA використовує прогресивну технологію вертикальної орієнтації з мультидоменною структурою для високого коефіцієнта контрастності та яскравого зображення.
- Монітор має широкий кут огляду 178°/178° та чітке зображення завдяки оптимізованому керуванню пікселями.
- Дисплей має формат Full HD 16:9, що забезпечує чітке та детальне зображення. Роздільна здатність Full HD 1920 x 1080 гарантує високу якість зображення з реалістичними деталями, яскравими кольорами та дивовижною контрастністю.
- Монітор з технологією AMD FreeSync забезпечує п
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100x100 |
| VGA | 1 |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 6.3 кг |
| Вага з підставкою | 7.1 кг |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Відгук матриці | 4 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 709х425х88 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 709x523x281 мм |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 29-33.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 40.6 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте






