
Холодильник Beko RCNA366I30XB, Titanum, двокамерний, No Frost, загальний об'єм 324L, корисний об'єм 215L/109L, 185.2x59.5x67 см
16 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: RCNA366I30XB
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник Beko RCNA366I30XB, Titanum, двокамерний, загальний об'єм 324L, корисний об'єм 215L/109L, 185.2x59.5x67 см
РЕЖИМ ВІДПУСТКИ
ТЕХНОЛОГІЯ ДВОКОНТУРНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ NEOFROST
Дві окремі системи охолодження без перенесення запахів
Дуже важко уникнути змішування запахів їжі, коли ви зберігаєте рибу в морозильній камері та торт із кремом у холодильній. Дві окремі системи з технологією двоконтурного охолодження NeoFrost для кожного відділення забезпечують ідеальний потік повітря й оптимальну температуру в морозильній камері та в холодильнику. Завдяки цьому їжа залишається свіжою довше, не обмерзає та не вбирає сторонні запахи.
РЕЖИМ ВІДПУСТКИ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 72.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Висота | від 180 до 199 см мм |
| Габарити (ВxШxГ) | 185.2x59.5x67 см |
| Глибина | від 61 до 70 см мм |
| Загальний об’ єм | від 300 до 399 л |
| Загальний об'єм холодильника | 324 л |
| Керування | електронне |
| Колір | Grey |
| Корисний об'єм морозильної камери | 109 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 215 л |
| Матеріал полиць холодильної камери | загартоване скло |
| Можливість перевішування дверей | є |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Річна витрата електроенергії | 270 кВт |
| Система охолодження | NeoFrost |
| Тип | двокамерний |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | є |
| Швидке охолодження | немає |
| Ширина | від 51 до 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 989 ₴






