
Лампа світлодіодна T8, 8 Вт, 4000K, G13, Osram, 900 Лм, 220V, 0.6 м, матова (4058075817814)
88,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4058075817814
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 8 Вт |
| Цоколь | G13 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольорова температура | нейтральне світло |
| Кут розсіювання | 210° |
| Матеріал | Стекло |
| Напруга живлення | AC 220-240 В |
| Регулювання освітленості (димер) | не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000 рік |
| Робоча температура | -20 °C ~ + 40 °С |
| Розсіювач | матовий |
| Температура освітлення | 4000 К |
| Тип колбі | T8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88,64 ₴

