
Блок живлення Extradigital для ноутбуків Lenovo 20V, 3.25A, 65W, 4.0x1.7 (PSL3869)
732,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: PSL3869
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики:
| Найменування | Блок живлення Extradigital для ноутбуків Lenovo 20V, 3.25A, 65W (4.0x1.7) |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | 65W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 1.5A (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 20V |
| Вихідний струм | 3.25A |
| Коннектор | 4.0 х 1.7 mm |
| Корпус | пластик, чорний колір |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 20 В |
| Потужність | 65 Вт Вт |
| Призначення | для Lenovo |
| Сила тока | 3.25 A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732,21 ₴




