
Холодильник Beko RCHA386K30W, White, двокамерний, загальний об'єм 366L, корисний об'єм 223L/143L, 202.5x67x59.5 см
16 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: RCHA386K30W
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник Beko RCHA386K30W, White, двокамерний, загальний об'єм 366L, корисний об'єм 223L/143L, 202.5x67x59.5 см
ЗАГАРТОВАНЕ СКЛО
ПЕРЕНАВІШУВАНІ ДВЕРЦЯТА
Дверцята зі змінним напрямком відкривання залежно від дизайну кухні
На деяких кухнях дверцята холодильника мають відчинятися лише в певному напрямку. З перенавішуваними дверцятами ви зможете встановити петлі зліва чи справа та самостійно вирішити, у яку сторону відчинятиметься холодильник. Крім того, ви можете поставити два холодильники поряд і встановити петлі так, щоб дверцята в них відчинялися в протилежних напрямках.
ЗАГАРТОВАНЕ СКЛО
Міцні скляні полиці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 77 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Висота | понад 200 см мм |
| Габарити (ВxШxГ) | 202.5x59.5x67 см |
| Глибина | від 61 до 70 см мм |
| Дисплей | немає |
| Загальний об’ єм | від 300 до 399 л |
| Загальний об'єм холодильника | 366 л |
| Керування | механічне |
| Колір | white |
| Корисний об'єм морозильної камери | 143 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 223 л |
| Матеріал полиць холодильної камери | загартоване скло |
| Можливість перевішування дверей | є |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Річна витрата електроенергії | 300 кВт |
| Система охолодження | статична |
| Тип | двокамерний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | є |
| Швидке охолодження | немає |
| Ширина | від 51 до 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 989 ₴

