
Колонки 2.1 Microlab M-110 Black, сателіти 2 x 2.5 Вт, сабвуфер 5 Вт, роз'єм для навушників, живлення від мережі 220V, керування
1 509 ₴
- Готово до відправки
- Код: M-110
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Акустична система Microlab M-110 - це ідеальне поєднання компактності та високої якості звуку, яке забезпечує вам незабутне відчуття у будь-якому приміщенні. Ця модель, належить класу 2.1, вражає своєю здатністю забезпечити глибокі баси, чіткі верхи та збалансовану середину.
Microlab M-110 оснащена дерев'яним корпусом сабвуфера, що допомагає створити потужні й глибокі баси. Компактні дерев'яні сателіти забезпечують чіткість верхів і середніх частот, дозволяючи вам насолоджуватися всіма деталями аудіо.
Універсальне підключення. Якість динаміків
Ця акустична система легко підключається до будь-яких пристроїв з 3,5 мм стереовиходу, таких як комп'ютери, ноутбуки, смартфони, планшети та інші. Це означає, що ви зможете насолоджуватися високоякісним звуком зі своїх улюблених джерел звукового контенту.
Microlab M-110 виготовлена з використанням високоякісних динаміків, що дозволяє вам відчути всі нюанси звуку. Незалежно від того, чи ви слухаєте музику, переглядаєте фільми або грає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microlab |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2.1 |
| Вага (кг) | 3.1 |
| Габарити колонки | 11 x 17 x 11 см |
| Габарити сабвуфера | 21.5 x 21 x 22.5 см |
| Харчування | від мережі 220V |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 2.5 Вт |
| Потужність сабвуфера | 5 Вт |
| пульт | дротовий |
| Підсвічування | немає |
| Тип | стаціонарні |
- Ціна: 1 509 ₴







