
Акумуляторна батарея LogicPower, 12V, 1.3 Агод, AGM, T1, 97x49x43 мм, 0.5 кг (4131)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 4131
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор свинцево-кислотний AGM
Зовнішня універсальна АКБ, виготовлена за технологією AGM – повністю герметичне зовнішнє джерело живлення, яке не потребує технічного обслуговування в процесі зберігання та експлуатації. Технологія виготовлення універсальних зовнішніх акумуляторів AGM (absorbent glass mat) передбачає наявність усередині батареї абсорбуючої прокладки зі скловолокна. АКБ цього типу чудово справляються з підвищеними навантаженнями.

Переваги AGM акумулятора
- Ресурс циклів заряд/розряд в AGM акумулятора – 400 (загалом 5 років, залежно від умов експлуатації).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 1.3 A·год |
| Вид | акумуляторна батарея |
| Розмір | 97 x 49 x 43 мм |
| Тип батареї | AGM |
| Тип клеми | T1 / F1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

