
Колонки 2.0 Defender SPK-190, Black, 8 Вт, 3.5 мм, живлення від USB, регулятор гучності, роз'єм для навушників та мікрофона
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 65190
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акустична система SPK-190 може бути чудовим вибором для поліпшення аудіо на комп'ютері та зручних мультимедійних заходів.
Особливості
- Має потужний насичений звук з вихідною потужністю 8 Вт RMS, що дозволяє насолоджуватися високою якістю звучання.
- Регулятор гучності звуку з вбудованим вимикачем дозволяє легко змінювати рівень гучності звуку та вимикати звук за потреби.
- Роз'єм для навушників дозволяє підключати навушники безпосередньо до колонки. Рівень гучності в навушниках також можна регулювати за допомогою регулятора на колонці.
- Має роз'єм для підключення мікрофона, що може бути зручним для ведення дзвінків або запису звуку.
- Колонки живляться від USB-роз'єму комп'ютера, що дозволяє їх використовувати без потреби додаткового джерела живлення. Важливо під'єднати колонки до роз'єму вашого комп'ютера.
- Має індикатор живлення, який вказує на статус живлення акустичної системи.
- Гумові ніжки запобігають ковзанню по поверхні стол
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.56 |
| Габарити колонки | 7.5 x 16.5 x 7.5 см |
| Довжина кабелю | 1.4 м |
| Харчування | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 4 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | компактні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



