
IP камера TP-Link Tapo C200, White, 2 Мп(1920x1080/15 fps), 1/2.8"CMOS,H.264, f/2.4, f=4 мм,WiFi (2.4 GHz), кут огляду до 360°/
1 066,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: TAPO C200
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мініатюрна IP камера для домашнього відеоспостереження TP-Link Tapo C200, White зробить ваш дім безпечнішим. Матриця розміром 1/2.9" дає відео з роздільною здатністю 1080p Full HD за 15 кадрів на секунду, тому деталі кімнати мають досить якісний вигляд. Наявність виявлення руху і надсилання повідомлення на смартфон допомагає відразу зреагувати на непрошених гостей.
Параметри TP-Link Tapo C200, White
- Камера має діафрагму F/NO: 2.4 з фокусною відстанню 4 мм і кутами огляду 360° за горизонт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Габарити | 117.7 x 86.6 x 85 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Харчування | DC 9В |
| Застосування | комбіноване |
| Клас захисту | IPX4 |
| Колір | white |
| Корпус | кубічний |
| Кут огляду | 121° і більше |
| Кути огляду | Г: 360°, В: 114° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | 0°C ~ +40°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Формат відеостиснення | H.264 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066,77 ₴



