
Колонки 2.0 Defender Aurora S8, Black, 8 Вт, 3.5 мм, живлення від USB, регулятор гучності (65408)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 65408
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акустична система AURORA S8 - це компактна активна система з потужним насиченим звуком.
Особливості
- Система надає потужний насичений звук з вихідною потужністю 8 Вт RMS, що забезпечує високу якість аудіо на всьому спектрі частотного діапазону.
- Для живлення цієї системи ви можете використовувати порт USB комп'ютера або іншого пристрою, що підтримує USB. Це зручно, особливо якщо ви використовуєте систему в обмеженому просторі.
- Система оснащена регулятором гучності, який знаходиться на кабелі. Це дозволяє вам легко відрегулювати рівень гучності без необхідності втручання до джерела звуку чи комп'ютера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.55 |
| Габарити колонки | 9 x 16 x 9 см |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Харчування | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 4 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | компактні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


