
Колонки 2.0 Defender SPK 22, Black, 5 Вт, 3.5 мм, живлення от USB, регулятор гучності (65503)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 65503
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акустична система Defender SPK 22, Black може бути чудовим рішенням для тих, хто шукає компактні та портативні колонки для поліпшення звуку свого ноутбука чи комп'ютера в різних місцях, де вони можуть бути потрібні.
Особливості
- Ця система має мініатюрні розміри, завдяки чому легко поміщається в сумку разом з ноутбуком. Це робить її ідеальним варіантом для мобільного використання.
- Дані колонки спеціально призначені для використання з ноутбуками, забезпечуючи зручне та якісне аудіо на робочому столі.
- Регулятор гучності дозволяє вам легко відрегулювати рівень звуку колонок.
- Для живлення цих колонок ви можете використовувати USB-порт вашого комп'ютера. Це зручно, оскільки ви не потребуєте окремого джерела живлення. Важливо під'єднати колонки до роз'єму вашого комп'ютера, оскільки ця модель не має вбудованої звукової карти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Портативні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.11 |
| Габарити колонки | 5.5 x 12.5 x 6 см |
| Довжина кабелю | 0.6 м |
| Харчування | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 2.5 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Підсвічування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


