
Блок живлення Extradigital для ноутбуків Asus 19V, 6.32A, 120W, 5.5x2.5 (PSA3892)
1 244,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: PSA3892
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики:
| Найменування | Блок живлення Extradigital для ноутбуків Asus 19V, 6.32A, 120W (5.5x2.5) Slim |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | 120W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 1.5A (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 19V |
| Вихідний струм | 6.32A |
| Коннектор | 5.5x2.5 |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінюваність | ADP - 120ZB BB ADP - 120RH B PA - 1121-28 A15 - 120P1A PA |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 19 В |
| Потужність | 120 Вт Вт |
| Призначення | для Asus |
| Сила тока | 6.32 A |
| Штекер | 5.5/2.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 244,80 ₴



