
Колонка портативна 2.0 JBL Charge 5, Grey, 40 Вт (30Вт + 10Вт), Bluetooth 5.1, IP67, технологія "PartyBoost", USB Type-C,
5 111,39 ₴
- Готово до відправки
- Код: JBLCHARGE5GRY
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
JBL Charge 5 Grey - це портативна акустична система, яка пропонує сміливий звук JBL Original Pro Sound та надійну автономність, роблячи її ідеальним супутником для музичних вечірок та розваг на вулиці.
Особливості
- Завдяки оптимізованому драйверу з довгим ходом, окремому високочастотному динаміку та подвійним басовим випромінювачам JBL, акустична система забезпечує насичений і чистий звук, яким можна насолоджуватися навіть на вулиці.
- JBL Charge 5 забезпечує вас надзвичайно довгою 20-годинною автономною роботою, що дозволяє насолоджуватися музикою та розвагами без перерви.
- Захист від води та пилу за стандартом IP67 робить JBL Charge 5 стійким до різних умов, включаючи дощ, пляжні вечірки та інше. Ви можете взяти її з собою куди завгодно.
- За допомогою PartyBoost ви можете під'єднати кілька акустичних систем JBL Charge 5 з підтримкою JBL PartyBoost, щоб оточити себе потужним звуком навіть у великій компанії.
- Яскраві кольори, натхненні вуличною мо
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.96 |
| Габарити колонки | 22.5 x 9.5 x 9.5 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Grey |
| Потужність динаміків | 2 x 20 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 111,39 ₴






