
Ламінатор A3, 2E L-3250, White/Black, 250 мкм, 4 вали, гаряче та холодне ламінування (2E-L-3250)
4 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2E-L-3250
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Формат | A3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | 220 - 240 В |
| Колір | Black/White |
| Максимальна товщина ламінування | 1 мм |
| Метод ламінування | гаряче та холодне ламінування |
| Потужність | 600 Вт Вт |
| Реверс | є |
| Товщина плівки | 50 - 200 мкм |
| Час нагріву | 3 - 5 хв |
| Швидкість ламінування | 600 мм/хв |
| Ширина ламінування | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 899 ₴

