
Ламінатор A4, D&A Vision G10, White, 125 мкм, холодне ламінування, регулювання температури, 360 x 112 x 65 мм, 1.1 кг
1 249 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1110101010306
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний ламінатор VISION G10 формату А4
Призначений для ламінування різних документів, нагород, сертифікатів, фотографій. Ламінує плівками 75-125мкм. Швидкість ламінування 420мм/хв. Рекомендовано для використання в офісі, навчальних закладах. АВS-реверс. Має режим холодного ламінування.Особливості:
- Ламінування плівкам 75-125мкм.
- Сенсорна панель управління
- Швидкість ламінування 420мм/хв.
- Автовідключення після 30 хвилин простою.
- Час нагріву 1 хвилина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DA |
| Особливості | Ламінування фото |
| Формат | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | 220 - 240 В |
| Колір | white |
| Метод ламінування | гаряче та холодне ламінування |
| Потужність | 400 Вт Вт |
| Реверс | є |
| Товщина плівки | 60 - 125 мкм |
| Швидкість ламінування | 420 мм/хв |
| Ширина ламінування | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴



