
Миша A4Tech G3-200NS 1000dpi Black, USB V-TRACK, Wireless
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: G3-200NS (BLACK)
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
A4Tech G3-200NS - це ергономічна бездротова миша, яка стала ідеальним рішенням для тих, хто не терпить характерний звук натискання кнопок комп'ютерної миші. Звуки натискання кнопок практично не чути.
Особливості
- Технологія V-Track, що використовується в миші, дозволяє їй працювати на різноманітних поверхнях, включаючи хутро, килими, шкіру і тканини.
- Миша використовує бездротову технологію XFAR No shaking на частоті 2,4 ГГц, що забезпечує стабільний бездротовий зв'язок і плавне переміщення курсора. В порівнянні зі звичайною бездротовою технологією, вона є більш надійною.
- Миша має два режими сну - звичайний і глибокий, які допомагають економити заряд батарейок.
- Конструкція миші симетрична, тому вона підходить як для правої, так і для лівої руки. Вона також поставляється з мініатюрним USB-ресивером.
- Миша має колесо 4D-прокручування, що дозволяє здійснювати навігацію у чотирьох напрямках. Програмне забезпечення дозволяє налаштовувати цю функцію з
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Вага | 79 г |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Wireless (2.4GHz) |
| Габарити | 107 x 60 x 38 мм |
| Датчик | V-TRACK |
| Джерело живлення | батарейки |
| Колір | Black |
| Кількість кнопок | 3 |
| Оптична роздільна здатність | 1000 dpi |
| Особливості | симетрична |
| перемикачі | Kailh |
| Підключення | бездротове |
| Підсвічування | немає |
| Сенсор | MX8650A |
| Серія | G |
| Тип миші | класична |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





