
Пральна машина вертикальна Whirlpool AWE 5080 White, 5 кг, 800 об/хв, 8 програм, А++, 90x40x60 см
14 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: AWE5080
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина із вертикальним завантаженням Whirlpool AWE 5080. Індикація етапу прання. Клас енергоспоживання A++. Спеціальні програми моделі AWE 5080 : Еко бавовна, делікатні тканини, коротка 15-хвилинна програма Додаткові функції: зменшення швидкості віджиму, полоскання без віджиму.
Програми прання:
1. Бавовна
2. Бавовна Еко
3. Синтетика
4. Полоскання та віджим
5. Віджим та злив
6. Швидке прання 15 хв.
7. Делікатні тканини
8. Шерсть
Програми прання:
1. Бавовна
2. Бавовна Еко
3. Синтетика
4. Полоскання та віджим
5. Віджим та злив
6. Швидке прання 15 хв.
7. Делікатні тканини
8. Шерсть
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 см мм |
| Глибина | 6 см мм |
| Дисплей | немає |
| Завантаження (прання) | до 5 кг |
| Колір | white |
| Кількість програм | 18 програм |
| Максимальне завантаження | 5 кг |
| Режим сушіння | немає |
| Спосіб встановлення | окрема |
| Тип | пральна |
| Формат | повногабаритні (49-65см) |
| Функція пари | немає |
| Швидкість віджиму | 800 об/хв |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 049 ₴





