
Кронштейн настільний для двох моніторів 14-29" Walfix DM-400B VESA 100х100 мм, до 8 кг, нахил від -45 до +45, поворот 180 °,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: DM-400B
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Призначення | Для моніторів |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 |
| Перегляд кронштейна | похило-поворотний |
| Колір | Black |
| Кількість вузлів | 3 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 29" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Навантаження | до 1-9 кг |
| Сумісність (діагональ) | до 27-29" |
| Тип кріплення | настільне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


