
Блок живлення Extradigital, універсальний, 90W, 15/20V (PSU3871)
1 187,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: PSU3871
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики:
| Найменування | Блок живлення Extradigital для ноутбуків (універсальний) 90W / 15.0V - 20.0V |
| Тип блоку живлення | Универсальній |
| Потужність | 90W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 2.0А (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 15.0V / 16.0V / 16.0V / 18.5V / 19.0V / 19.5V / 20.0V |
| Коннектор | 5.5 х 1.7 mm (зовнішній / внутрішній діаметр) |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Сумісність | 15.0V - 15.0V/Max90W - 6.3 X 3.0 mm - Toshiba 16.0V - 16.0v/Max90W - 5.5 X2.5 mm - I |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 20 В |
| Потужність | 90 Вт Вт |
| Призначення | універсальні |
| Сила тока | 2 A |
| Штекер | 5.5/1.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 187,38 ₴







