
Камера зовнішня HDTVI Hikvision DS-2CE10DF3T-F (3.6 мм), 2 Мп, CMOS, 1080p/25 fps, 0.0005 Lux, день/ніч, LED підсвічування до 20
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: DS-2CE10DF3T-F (3.6 ММ)
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
HDTVI камера Hikvision DS-2CE10DF3T-F (3.6 мм) створена для вуличного і внутрішнього відеоспостереження за будинком, комерційним об'єктом, офісом або адміністративною будівлею. Модель здатна знімати відео з роздільною здатністю до 2 Мп 1920×1080 за 30 кадрів на секунду, тому картинка має досить чіткий вигляд. Підтримка форматів TVI, AHD, CVI і CVBS робить камеру універсальною, тож її легко інтегрувати в уже наявну систему відеоспостереження.
Параметри Hikvision DS-2CE10DF3T-F (3.6 мм)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Загальні | |
| Вага | 390 г |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Аудіо | немає |
| Габарити | 161.1 x 70 x 70 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Харчування | DC 12В |
| Застосування | комбіноване |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | циліндричний |
| Кут огляду | 61° - 90° |
| Кути огляду | Г: 77°, В: 42°, Д: 91° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Підключення | коаксіальний кабель |
| Підтримка microSD | немає |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | HDTVI (Turbo HD) |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

