
Холодильник PRIME Technics RS 409 MT, White, однокамерний, загальний об'єм 45L, корисний об'єм 43L, механічне, клас
3 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS 409 MT
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Холодильник Prime Technics RS 409 MT — компактний однокамерний пристрій з об'ємом 45 л, що складається з 43 л холодильного відділення та 2 л морозильної камери.
Цей холодильник не має системи No Frost і працює на статичній системі розморожування, що потребує періодичного очищення.
Компресор звичайного типу забезпечує надійну роботу при мінімальних витратах енергії.
Клас енергоспоживання A+ дозволяє знизити річні витрати електроенергії до 105 кВт/рік.
Механічне керування є простим та зручним, а приховані горизонтальні ручки додають естетичної привабливості.
Рівень шуму у 41 дБ дозволяє використовувати холодильник без зайвих неприємних звуків.
Холодильник має невеликі габарити (49,2 х 47,2 х 45 см).
Для організації простору в холодильнику передбачено металеву решітку, дверний кошик і поличку для пляшок, розташовану у дверях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Висота | до 120 см мм |
| Габарити (ВxШxГ) | 49.2x47.2х45 см |
| Глибина | від 41 до 50 см мм |
| Дисплей | немає |
| Загальний об’ єм | до 100 л |
| Загальний об'єм холодильника | 45 л |
| Керування | механічне |
| Колір | white |
| Корисний об'єм морозильної камери | 2 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 43 л |
| Матеріал полиць холодильної камери | металева решітка |
| Річна витрата електроенергії | 105 кВт |
| Система охолодження | статична |
| Тип | однокамерний |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | немає |
| Швидке охолодження | немає |
| Ширина | до 50 см |
- Ціна: 3 599 ₴




