
Миша A4Tech Fstyler FB10C, Stone Black, USB, бездротова, оптична, BT+RF (Combo), 1200/1600/2000/2400 dpi, 125 Hz, 4 кнопки,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: FB10C (STONE BLACK)
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Миша A4Tech Fstyler FB10C, Stone Black, USB, бездротова, оптична, BT+RF (Combo), 1200/1600/2000/2400 dpi, 125 Hz, 4 кнопки, вбудований Li акумулятор
Опис
FB10C має два режими підключення – режим Bluetooth та бездротовий режим 2.4 ГГц, які забезпечують швидкий відгук, точні рухи, стабільне з'єднання та більш плавне відстеження. У мишу вбудована акумуляторна батарея із зарядним кабелем Type-C.
Особливості
• Bluetooth/2.4 ГГц. Має два способи бездротового підключення
• Акумулятор Type-C, що перезаряджається. З літієвою батареєю вам не потрібно турбуватися про часту заміну батареї, що не завдає шкоди навколишньому середовищу
• Керуйте відразу трьома пристроями. Одночасно можна підключити 3 пристрої. Це передбачає вільне перемикання між 3 пристроями лише одним кліком миші
• 2400 DPI. Регульована роздільна здатність 1200-1600-2000-2400 DPI
• 16-в-одному. 16 різноманітних "гарячи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Вага | 100 г |
| Тип | Миша |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth / 2.4 GHz |
| Габарити | 108 x 64 x 64 мм |
| Датчик | оптичний |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Довжина кабелю | до 1.2 м |
| Колір | Black |
| Кількість кнопок | 4 |
| Оптична роздільна здатність | 2400 dpi |
| Особливості | симетрична |
| перемикачі | Huano |
| Підключення | бездротове |
| Підсвічування | немає |
| Сенсор | MX8650A |
| Серія | A4Tech Fstyler |
| Тип миші | класична |
- Ціна: Ціну уточнюйте






