
Батарея для ДБЖ 12В 7Ач LogicPower, AGM LPM-MG12-7.0AH, мультигелівий, ШхДхВ 150x64x94 (6552)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 6552
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
AGM LPM-MG12-7.0AH — це свинцево-кислотний акумулятор мультигелевого типу від української компанії LogicPower. Прилад має повністю герметичний корпус та покращену систему рекомбінації газів, завдяки чому його можна встановлювати в житлових приміщеннях. Ця батарея не потребує технічного обслуговування у процесі зберігання та експлуатації.

Особливості AGM LPM-MG12-7.0AH
- Акумулятор ємністю 7.0 Аг є гарним вибором, особливо якщо ви шукаєте компактний і доступний варіант. Така ємність вважається достатньою для багатьох легких або середніх навантажень, як-от освітлення, живлення невеликих електронних пристроїв тощо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 7 A·год |
| Вид | акумуляторна батарея |
| Розмір | 150 x 95 x 65 мм |
| Тип батареї | MGEL |
| Тип клеми | T2 / F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

