
Батарея для ДБЖ 12В 7.2Ач LogicPower, AGM LPM-MG12-7.2AH, мультигелівий, ШхДхВ 150x64x94 (6553)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 6553
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мультигелевий акумулятор AGM LPM-MG12-7.2AH від компанії LogicPower — це повністю герметичне свинцево-кислотне джерело живлення, яке не потребує технічного обслуговування у процесі зберігання та експлуатації. Батареї такого типу чудово підходить для ДБЖ, якщо його ціллю є підтримання повноцінної роботи комп'ютера, охоронної сигналізації або систем відеоспостереження.

Особливості AGM LPM-MG12-7.2AH
- Акумулятор мультигелевого типу виготовлений за вдосконаленою технологією AGM із застосуванням потовщених пластин з високими антикорозійними властивостями.
- Батарею можна встановлювати у житлових приміщеннях, адже кисень і в
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 7.2 A·год |
| Вид | акумуляторна батарея |
| Розмір | 150 x 94 x 64 мм |
| Тип батареї | MGEL |
| Тип клеми | T2 / F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

