
IP камера Dahua DH-IPC-HDW1431TP-ZS-S4, 4 Мп, 1/3" CMOS, H.265, f=2.8-12 мм, 2688х1520, RJ45, день/ніч, ІЧ підсвічування 50 м,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: DH-IPC-HDW1431TP-ZS-S4
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Варіофокальна IP-камера Dahua DH-IPC-HDW1431TP-ZS-S4 прекрасно підходить для якісного зовнішнього відеоспостереження як вдень, так і вночі, хоча може бути встановлена і всередині приміщення. Завдяки ІЧ-підсвічуванню з радіусом 30 м бачити те, що відбувається вночі так само легко, як і у світлий час доби. Модель забезпечує відео з роздільною здатністю 2688 × 1520 за 20 кадрів на секунду або 2560 × 1440 за 25 кадрів на секунду.
Характеристики DH-IPC-HDW1431TP-ZS-S4
- Модель зроблена розмірами 108.3 × 122 мм і купольної форми.
- Кодеки H.265, H.264, H.264B, MJPEG стискають відео без втрати якості для економії місця.
- Клас захисту IP67 забезпечує експлуатацію камери в будь-яких погодних умовах з температурою в
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Загальні | |
| Вага | 690 г |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Аудіо | немає |
| Габарити | 244.1x 90.4 x 90.4 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Харчування | DC 12В/PoE |
| Застосування | комбіноване |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | циліндричний |
| Кут огляду | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 31°~98°, В: 18°~55°, Д: 36°~116° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" |
| Підключення | LAN з PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | моторизований |
| Тип формату | IP |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Формат відеостиснення | H.264, H.265, MJPEG |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

