
Акумуляторна батарея LogicPower, 12 V, 7.2 Агід, AGM, T2, 151x94x65 мм, 2.05 кг (3863)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 3863
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 7.2 A·год |
| Вид | акумуляторна батарея |
| Розмір | 151 x 94 x 65 мм |
| Тип батареї | AGM |
| Тип клеми | T2 / F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

