
Бутербродниця Ardesto SM-H110BSN, Black, 700Вт, тип пластин: трикутні сендвічі 4шт, антипригарне покриття, індикатор готовності до
363 ₴
- Готово до відправки
- Код: SM-H110BSN
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ardesto SM-H110BSN - це чудова бутербродниця, яка допоможе вам приготувати смачні та ситні сендвічі швидко та легко. З його потужністю 700 Вт та двома пластинами для приготування, ви зможете насолоджуватися різноманітними стравами без зайвого зусилля.
Особливості
- З потужністю 700 Вт, бутербродниця Ardesto SM-H110BSN забезпечує швидке та якісне приготування сендвічів.
- Дві пластини для приготування дозволяють вам готувати два сендвічі одночасно, що економить час та зусилля.
- Антипригарне покриття на запікаючих поверхнях дозволяє готувати без застосування олії, а також полегшує очищення після приготування.
- Присутність індикатора готовності до приготування допомагає вам зрозуміти, коли бутербродниця готова для використання.
- Легке очищення та антипригарне покриття роблять процес готування і подальше прибирання максимально зручними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи / нагріву | є |
| Антипригарне покриття | Є |
| Габарити | 350 x 255 x 490 мм |
| Довжина шнура | 0.75 м |
| Колір | Black |
| Кількість відділень випічки | до 4 |
| Кількість панелей | 1 |
| Панели для приготування | сендвічів |
| Панелі в комплекті | для сендвічів |
| Потужність | 700 Вт Вт |
| Тип | бутербродниця |
| Функції готовності страви | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴



