
Колонки 2.0 Defender Aurora S40, Black, 40 Вт, 3.5 мм, регулятор гучності, дерев'яний корпус (65240)
2 173 ₴
- Готово до відправки
- Код: 65240
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Defender Aurora S40, Black - це потужна активна двосмугова акустична система у дерев'яному корпусі фазоінверторного типу, яка призначена для високоякісного звучання.
Особливості
- Технологія Bluetooth дозволяє встановити високошвидкісне бездротове з'єднання між колонками та будь-якими пристроями, які підтримують Bluetooth (наприклад, мобільні телефони, планшети), для передачі звуку. Це дозволяє зручно відтворювати музику без обмежень.
- Ця модель використовує Bluetooth 5.0, що покращує швидкість передачі даних у два рази, збільшує радіус дії в чотири рази та зменшує споживання енергії. Це означає швидке та ефективне з'єднання з пристроями.
- Дерев'яний корпус сприяє покращенню якості звучання, створюючи природний і теплий звук на всьому спектрі частот.
- На панелі присутні регулятори гучності, тембру низьких (НЧ) та високих (ВЧ) частот. Це дозволяє змінювати рівень гучності та урегульовувати бас і високі частоти без необхідності втручання до джерела звуку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 4.12 |
| Габарити колонки | 12.5 x 28.5 x 14 см |
| Довжина кабелю | 1.4 м |
| Харчування | від мережі 220V |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 20 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | стаціонарні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 173 ₴




