
Стабілізатор Tecro SPT-500B, 500 VA (300 Вт), вход. напряжение 145-260В, вых напряжение 220В + - 10%
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: SPT-500B
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Стабілізатор Tecro SPT-500 є релейним пристроєм, призначеним для розв'язання проблем нестабільної напруги в електричній мережі. Цей стабілізатор має ряд корисних характеристик та функцій, які гарантують оптимальну роботу електроприладів та забезпечують їм тривалий термін служби.
Основні характеристики
Стильний та компактний дизайн стабілізатора Tecro SPT-500 дозволяє легко інтегрувати його у будь-яке приміщення. Він має однофазну архітектуру і може працювати з вхідною напругою від 145 до 260 В. Вихідна напруга стабілізатора становить 220 В, що дозволяє підтримувати стабільну роботу підключених до неї електроприладів. Вихідна потужність Tecro SPT-500 складає 300 Вт/500 VA, що робить його ідеальним вибором для малопотужних пристроїв та обладнання.
Функціональність та захист
Стабілізатор Tecro SPT-500 оснащений двома вихідними розетками,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecro |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 140-260 В |
| Колір | Black |
| Кількість розеток | 2 розетки |
| Повна потужність, ВА | 500 ВА |
| Потужність | 300 Вт Вт |
| Тип індикаторів | LED індикація |
- Ціна: Ціну уточнюйте

